Sep 142013
 

بیمه عمر و حقوق ماهیانه در ۲۱ سالگی

بیمه عمر نوزاد

شاید این هدیه، بهترین هدیه برای روز تولد نوزاد، کودک یا فرزند دلبند شما باشد

دوست دارید فرزندتان در سن ۲۱ سالگی دارای حقوق ماهیانه باشد؟

آیا این جمله تبلیغاتی با بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه کارآفرین می تواند رنگ واقعیت به خود بگیرد؟

واقعیت این است که این موضوع کاملا درست است. اگر ما کمی با قابلیت ها ی بیمه عمر و سرمایه گذاری بیشتر آشنا شویم متوجه می شویم که به هیچ وجه سخن فوق گزافه نیست. برای روشن شدن مطلب فوق مثالی می زنیم:

اگر ما برای فرزند یک ساله مان یک بیمه عمر با حق بیمه  1.500.000 تومان در سال (تقریبا ۴۱۰۰ تومان در روز و یا ۲۸۸۰۰ درهفته) خریداری کنیم و هر سال این مبلغ را ده درصد افزایش دهیم بعد از گذشت ۲۰ سال می توانیم حدودا ۱۰ میلیون تومان حقوق ماهیانه دریافت  کنیم! این در حالی است که وی بیش از ۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان اندوخته سرمایه ای هم برای خود به عنوان پس انداز ذخیره کرده است!! هر چند که هنوز مجموع حق بیمه پرداختی شما به ۸۶٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان هم نرسیده است.

 و اگر فقط ۵ سال دیگر صبر کنیم می توانیم بیش از ۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰۰ تومان دریافتی ماهیانه داشته باشیم !!! و هنوزمجموع حق بیمه پرداختی ما هنوز ۱۴۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان هم نشده!!! و ما می توانیم در کمتر از شش ماه کل پرداختی خود را پس بگیریم !!!! در صورتی که ۱٫۷ میلیارد تومان هم اندوخته داریم !!!!!

حتی می توانید حق بیمه را در شروع مبلغی کمتر یا بیشتر در نظربگیرید که در آن صورت مبالغ ذکر شده به تناسب حق بیمه پرداختی تغییر خواهد کرد.

این موضوع توجه ما را به یک حقییقت مهم رهنمون می کند: قانون سود مرکب

"هر چقدر نگاه ما به مقوله سرمایه گذاری بلند مدت تر باشد سود های بیشتر در زمان کوتاه تری نصیب ما می شود ."

این در حالی است که می توانیم تحت شرایطی در مدت زمان کوتاه تری هم به مبلغ های ذکر شده در مثال بالا دست پیدا کنیم. در واقع در صورت داشتن نگاه بلند مدت تر، به "سود سود سرمایه ما "سود تعلق می گیرد.

توضیح: بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه کارآفرین مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

برای مشاوره رایگان با نماینده رسمی ۵۶۳۸ بیمه کارآفرین آقای علی پاکزاد صدیق با شماره ۰۹۱۲۲۲۵۸۶۹۵۰ تماس بگیرید.